(VIDEO) SUBOTIĆ TRAGIČAR: Srbin skrivio penal iz kog je Bajern savladao Dortmund

Roben presudio s bele tačke

Borusija povela golom Marka Rojsa, preokret doneli Robert Levandovski i Arjen Roben

MINHEN - Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su večeras na svom terenu posle preokreta Borusiju Dortmund sa 2:1 u utakmici 10. kola nemačke Bundeslige.

Borusija je tako upisala peti uzastopni prvenstveni poraz, pa se posle 10. kola nalazi u zoni ispadanja, na 16. mestu sa sedam bodova.

Bajern je do trijumfa došao golom Arjena Robena u 85. minutu iz jedanaesterca, koji je minut ranije skrivio srpski internacionalac Neven Subotić.

Borusija Dortmund je na poluvremenu imala gol prednosti, pošto je Marko Rojs u 31. minutu savladao Manuela Nojera glavom posle centaršuta Pjera Obamejanga s desne strane.

Izjednačujući gol za Bajern postigao je bivši napadač Borusije Robert Levandovski u 72. minutu.

Bajern posle 10 utakmica zauzima prvo mesto sa 24 boda, a prati ga Volfsburg sa 20, dok je Borusija Menhengladbah treća sa 17.