(VIDEO) KAKAV OTAC, TAKAV SIN: Šćepović dao dva gola Dinamu

Utišao Maksimir

Stefanov otac Slađan je davao golove i Dinamu i Seltiku

ZAGREB - Fudbaler Seltika i bivši srpski reprezentativac Stefan Šćepović postigao je dva gola za svoj tim na meču poslednjeg kola Lige Evrope grupe D protiv Dinama u Zagrebu.Dinamo je poveo golom Pjace u 14. minutu. Na 1:1 izjednačio je Komons u 23. minutu, a Šćepović je sedam minuta kasnije doveo svoj tim u vođstvo od 2:1.

Pjaca je potom izjednačio na 2:2 u 40. Brozović je doveo Dinamo u vođstvo od 3:2 u 48, a na 4:2 povisio je Pjaca u 50. Šćepović je u 81. minutu smanjio na 4:3, što je na kraju bio i konačan rezultat.Stefan je po postizanju gola prišao kamerama i podigao dres ispod kojeg je imao majicu na kojoj je pisalo: Srećan rođendan, ljubavi!Stefan je krenuo stopama svog oca Slađana, koji je u dresu Partizana, često tresao mrežu Dinama na Maksimiru.