(VIDEO) MESTALJA GROBNICA KRALJEVA: Valensija srušila Real posle 22 uzastopne pobede Madriđana

Iz dvojke u keca

Fudbaleri Valensije savladali su Real iz Madrida u utakmici 17. kola Primere rezultatom 2:1 (0:1) i time prekinuli niz Madriđana od 22 uzastopne pobede.

Meč na stadionu "Mestalja" došao je, kladioničarskim rečnikom, iz dvojke u keca.

Gosti su poveli golom Kristijana Ronalda iz penala u 13. minutu, a preokret su doneli Barahan u 52. i Otamendi u 64. minutu.

Real sada ima 39 bodova iz 16 utakmica, samo bod više od Barselone koja večeras igra u San Sebastijanu. Treći je Atletiko koji takođe ima 38 bodova, ali i utakmicu više. Valensija je sada četvrta sa 34 boda.