SRBIN ZABRUNUO KUMANA: Tadićeva povreda bacila senku na pobedu Sautemptona

FA kup

Fudbaleri Sautemptona plasirali su se u 4. kolo engleskog FA kupa posto su kao gosti, u ponovljenom meču 3. kola, pobedili ekipu drugoligaša Ipsviča sa 1:0

Fudbaleri Sautemptona plasirali su se u 4. kolo engleskog FA kupa posto su kao gosti, u ponovljenom meču 3. kola, pobedili ekipu drugoligaša Ipsviča sa 1:0.Gol odluke postigao je Long još u 19. minutu, a slavlje Sautemptona pokvarila je povreda standarnog napadača, reprezentativca Srbije Dušana Tadića, koji je morao van terena pola sata pre kraja susreta.Naredni protivnik Sautemptona biće Kristal Palas.Plasman u 4. kolo FA kupa izborio je i Totenhem nakon velikog preokreta protiv Barnlija na Vajt Hart Lejnu (4:2).

Gosti su posle osam minuta vodili sa 2:0 i najavili iznenađenje, ali je Totenhem do kraja poluvremena izjednačio rezultat, da bi nastavku postigao još dva gola za sigurnu pobedu.Protivnik londonskog kluba u 4. kolu je Lester.