(VIDEO) DOĐI DA TE IZLJUBI PEP: Pogledajte sa kim je Gvardiola proslavio gol Bajerna

Zanimljivosti

Španac se zaneo u radosti posle vođstva svoje ekipe u meču sa Šalkeom

Fudbaleri Bajerna igrali su u Minhenu protiv ekipe Šalkea nerešeno 1:1, što je novi kiks nemačkog šampiona posle debakla prošlog petka u Volfsburgu (4:1).

Najupečatljiviji detalj utakmice bio je posle gola šampiona Nemačke, u centru pažnje trener Pep Gvardiola.Španac se zaneo u radosti posle vođstva svoje ekipe, pa je radost podelio sa četvrtim sudijom, koji mu je bio najbliži i koji je pokušavao da ga pomeri u prostor namenjen treneru. Umesto toga, dobio je zagrljaj od trenera Bajerna.

Na Alijanc Areni gosti iz Gelzenkirhena mogli su da osvoje ceo plen, ali je golman Nojer odbranio penal Čupo- Motingu, a Bajern je poveo sa igračem manje, nakon što je Boateng zaradio crveni karton još u 17. minutu zbog prekršaja.

Tim Šalkea, za kojeg je srpski reprezentativac Matija Nastasić odigrao ceo meč, do važnog boda došao je golom dvadesetak minuta pre kraja.