(VIDEO) Pogledajte jedan od najčudnijih golova Lionela Mesija

22. kolo Primere

Fudbaleri Barselone na perfektan način odradili su prvo poluvreme na gostovanju Atletiku u Bilbaou u utakmici 22. kola Primere.

Gosti su postigli dva gola. Prvi je mrežu Iraizoza zatresao Linel Mesi u 15. minutu iz slobodnog udarca, a lopta je na putu udarila u glave dvojice igrača domaćeg tima i prevario čuvara mreže.

Drugi pogodak usledio je u 26. minutu, kada je Mesi asistirao Luisu Suarezu za 2:0.

Barsa je u istom ritmu nastavila i u drugih 45 minuta. Doduše, prvo je Atletik smanjio preko Rika u 59. minutu, ali je ubrzo Mesi u 62. minutu postigao svoj drugi pogodak. Samo dva minuta kasnije Nejmar je iskoristio fantastičnu akciju za 4:1.

Ni tu nije bio kraj jer je Aduriz u 67. minutu smanjio na 2:4.

U slučaju pobede Barselona će prići samo na bod Realu, koji je juče poražen od Atletika sa 4:0.