(VIDEO) ZVIŽDUCI ZA KRISTIJANA: Ronaldo driblao, Isko i Benzema doneli pobedu Realu

"Kraljevi" ne daju prvo mesto

Navijači Reala su zvižducima dočekali prvu zvezdu tima Kristijana Ronalda kome nisu oprostili rođendansku žurku posle poraza od Atletika

MADRID - Fudbaleri Reala pobedili su u Madridu ekipu Deportiva 2:0 u meču 23. kola španske Primere.Ovaj meč je očekivan s velikom pažnjom posle debakla Reala od gradskog rivala Atletika (0:4) u prošlom kolu. Navijači Reala su zvižducima dočekali prvu zvezdu tima Kristijana Ronalda kome nisu oprostili rođendansku žurku posle poraza od Atletika. Zvižducima su dočekani i trener Karlo Anćeloti, kao i Iker Kasiljas i Geret Bejl.Prvu šansu na utakmici imao je Bejl u 18. minutu kada je pogodio prečku snažnim udarcem sa oko 20 metara. Samo četiri minuta kasnije domaći tim je poveo golom Iska. Do kraja utakmice nije viđeno previše šansi, a konačan rezultat postavljen je 73. minutu kada se u strelce upisao Benzema posle asistencije Ronalda.

Ronaldo je tokom utakmice imao i nekoliko fenomenalnih akcija.