(VIDEO) FUDBALSKI MOCART: Pogledajte Pirlov teledirigovani projektil za pobedu Juventusa

Majstorija

Juventus je pobedio Atalantu 2:1, a Pirlo je fantastičnim golom doneo pobedu torinskom klubu

TORINO - Fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu sa 2:1 u prvoj utakmici 24. kola Serije A. Juventus je do pobede došao posle preokreta. Atalanta je povela golom Đulija Miljačija u 25. minutu posle kornera. "Stara dama" je izjednačila u 39. minutu golom Fernanda Ljorentea, a povela u samoj završnici prvog poluvremena prelepim golom Andree Pirla, koji je iz daljine pogodio rašlje gola Marka Sportijela.Srpski golman Vlada Avramov sedeo je na klupi za rezerve Atalante.Juventus je prvi na tabeli sa 57 bodova, dok je Roma druga sa 47. Atalanta je 17. sa 23 boda.