(VIDEO) DELIRIJUM: Pogledajte stampedo posle plasmana Aston Vile u polufinale FA kupa

Kad se uspeh željno čeka

Navijači su uleteli na etern i grabili fudbalere ne bili osvojili koji suvenir
1 / 2

Fudbaleri Aston Vile plasirali su se u polufinalu FA kupa, pošto su u utakmici četvrtfinala pobedili Vest Bromvič Albion sa 2:0 (0:0).

Ekipa trenera Tim Šervuda pre pet dana slavila je u prvenstvu sa 2:1, golom Benetekea sa bele tačke u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Ovoga puta golove na Vila Parku postigli su Fabijan Delf u 52. i Skot Sinkler u 85. minutu.

A na kraju susreta na scenu su stupili domaći navijači, koji su uleteli u teren proslavljajući trijumf svoje ekipe, ali i pokušavajući da ugrabe što više suvenira od svojih miljenika. Najgore je čini se prošao kapiten Fabijan Delf koji je priznao da se u jednom trenutku uplašio da ne bude povređen u čitavoj gunguli.

"Mnogo sam se uplašio. Ukrali su mi kapitensku traku, a nestala mi je i leva kopačka. Ipak, razumem takvu reakciju posle ovakvog rezultata. Bilo je veoma opasno. Neki su me grizli za obraze u želji da me poljube", rekao je Delf.