(VIDEO) VELŠANIN SKRATIO MUKE: Bejl doneo pobedu Realu pred El klasiko!

Madriđani drugi na tabeli sa bodom manje od Barselone

Real je drugi na tabeli sa 64 boda, dok prvoplasirana Barselona ima poen više. U narednom kolu, Barselona će na svom terenu dočekati Real

MADRID - Fudbaleri Reala pobedili su na svom terenu ekipu Levantea 2:0 (2:0) u meču 27. kola španske Primere.Real je do pobede stigao već u prvom poluvremenu. Domaći su stigli do vođstva u 18. minutu. Modrić i Benzema su izveli dobru akciju, a Ronaldo je pokušao makazicama da postigne gol. Međutim, igrači Levantea su uspeli da se odbrane, a lopta je došla do Bejla, koji je zatresao mrežu gostiju. Na 2:0 povisio je Bejl u 40. minutu. Modrić je pokrenuo akciju i proigrao Karvahala, a onda je lopta došla do Bejla koji je ponovo zatresao mrežu Levantea. Real je drugi na tabeli sa 64 boda, dok prvoplasirana Barselona ima poen više. U narednom kolu, Barselona će na svom terenu dočekati Real.