STARA DAMA HARA: Juventus pobedio Fiorentinu za finale italijanskog Kupa

Nadoknadili poraz iz prvog meča

Torinski crno-beli su u velikom stilu izborili šansu da se bore za trofej, jer su deklasirali ekipu Vinćenca Montele, koja je u prvom meču slavila rezultatom 2:1

RIM - Fudbaleri Juventusa plasirali su se u finale Kupa Italije pošto su večeras u Firenci, u revanš utakmici polufinala, savladali ekipu domaće Fiorentine sa 3:0.

Iako bez povređenog Karlosa Teveza, sa golmanom Đanluiđijem Bufonom na klupi, Juventus je dominirao u Firenci, gde je već na poluvremenu imao dva gola prednosti.

Sigurnu pobedu za plasman u finale overio je u nastavku Bonuči, a gosti su u finišu ostali sa deetoricom nakon što je direktan crveni karton zaradio Morata zbog prekršaja.

Fiorentina - Juventus 0:3 (Matri 21, Pereira 44, Bonuči 59), prvi meč 2:1, dalje ide Juventus.

U drugom revanšu polufinala sutra se sastaju Napoli i Lacio (prvi meč 1:1).