(VIDEO) NIŠTA NA SILU NEGO SA STILOM: Pogledajte Ibrahimovićev šmekerski gol

Šveđanin dao 102 gola za PSŽ

Pari Sen Žermen se plasirao u finale Kupa Francuske, a blistao je, naravno Ibra

Fudbaleri Pari Sen Žermena nastavljaju da gaze na sva četiri fronta - večeras su se plasirali u finale Kupa Francuske pošto su kao domaćini u polufinalnom meču savladali Sent Etjen 4:1 (1:1).

Pogađate, Zlatan Ibrahimović se nadavao golova, bio je trostruki strelac za "svece". Doveo ih je u vođstvo iz penala u 21. minutu, a onda je pogocima u 81. i 93. dokusurio goste. U međuvremenu,. Sent Etjen je preko Hamume izjednačio samo četiri minuta posle Ibrinog prvog gola, a prednost domaćinu vratio je Laveci posle sata igre.

Naročito lep bio je drugi Ibrahimovićev, a treći gol Pari Sen Žermena kada je još jednom svojom fudbalskom magijom prevario golmana i zatresao mu mrežu, a i poslednji gol na meču dokazuje dominaciju švedskog napadača.

Inače, gol iz penala bio je 100. Ibrahimovićev u dresu pariskog kluba, a do kraja meča stigao je do "kote 102".

Tokom meča, pored toga što je davao golove, stigao je i da se raspravlja sa sudijom.

PSŽ će se za trofej u Kupu Francuske boriti sa drugoligašem Okserom. Prethodno, predstojećeg vikenda tim Lorana Blana igra u finalu Liga kupa sa Bastijom, sledeće nedelje dočekuje Barselonu u četvrtfinalu Lige šampiona, a sve vreme se bori i za odbranu titule, lider je Lige 1 sa bodom više od Liona.