(VIDEO) SUDIJA NALJUTIO KRISTIJANA: Nije mu dosudio penal, pa je Ronaldo dao i namestio gol

Real na krilima Portugalca

Rajo Valjekano bio bolji rival, dok Ronaldo nije procenio da je oštećen za najstrožu kaznu

Kristijano Ronaldo je postigao svoj 37. gol u Primeri pobegavši tako Lionelu Mesiju, drugoplasiranom na listi strelaca, na "plus četiri".

Portugalac je prekratio muke Realu u predgrađu Madrida, na gostovanju Rajo Valjekanu. Njegovim golom u 68. minutu "kraljevski klub" je poveo 1:0. U 74. minutu Hames Rodrigez povisio je na 2:0.

Rajo Valjekano je bio bolji rival u prvom poluvremenu, o čemu svedoči i podatak da su domaći igrači imali 61 odsto vremena loptu u nogama!

Real je bio potpuno bezopasan kako u prvom poluvremenu, tako i na startu drugog. A onda je "kraljeviće" razjarila odluka sudije, koji nije pokazao na belu tačku posle jednog starta nad Ronaldom. Tada su gosti dodali gas, Ronaldo je dao gol glavom na centaršut Karvahala, a onda je i sam upisao asistenciju kod pogotka Kolumbijca.