REMI U SENCI SVASTIKE: Hrvatska i Italija igrale 1:1, BIH posle preokreta pobedila Izrael

"Vatreni" sve bliže EP 2016

Duel Hrvatske i Italije obeležio je skandal na stadionu Poljud, pošto je na travi bila nacrtan kukasti krst

SPLIT - Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Italije igrale su bez pobednika, 1:1 u meču grupe H kvalifikacija za EP 2016. godine.Hrvatska je mogla da povede već u sedmom minutu, ali je Bufon odbranio penal koji je izveo Mandžukić. Međutim, Mandžukić je u 11. minutu postigao gol i doveo Hrvate u vođstvo. Italija je izjednačila u 36. minutu i po sa penala, koji je izveo Kandreva. Hrvatska je meč završila sa igračem manje, pošto je u 90. minutu isključen Srna.Ovaj meč je obeležio skandal na stadionu Poljud, pošto je na travi bila nacrtan kukasti krst. Utakmica je odigrana bez prisustva navijača.