(VIDEO) HIT: Ovako je na Volfsburgovom Tviteru ispraćen šou Levandovskog

O ovome priča ceo svet

Napadač Bajerna je za 8 minuta 5 puta zatresao mrežu rivala, što je novi svetski rekord

Fudbaleri Bajerna su posle preokreta i neverovatnih pet golova Roberta Levandovskog za osam minuta drugog poluvremena savladali Volfsburg sa 5:1.

Poljski napadač napravio je svetski rekord pošto je u svega osam minuta postigao čak pet golova. Volfsburg je posle prvih 45 minuta vodio u Minhenu sa 1:0, a onda je Poljak od 51. minuta do 59. minuta pet puta matirao "Vukove".

Evo prikaza neverice, dešavanjima u tih osam minuta. Administrativci Volfsburga, koji vode nalog nisu ni pokušali da sakriju zaprepašćenje onim što se dogodilo. 52. minut... I Robert Levandovski je povećao odmah na 2:1! Šta se događa? 'Ajmo, momci!"

"54' Levandovski PONOVO pogađa, ovo je njegov het-trik! Ne mogu da verujem u ovo..."

"58' Šta koji... Levandovski postiže svoj četvrti gol i sada je 4:1 za domaćina. Potpuno neverovatno!"

"60' Levandovski. Opet. 5-1. Šta se dešava???"

Prethodno je Diter Henes, takođe fudbaler Bajerna, držao rekord Bundeslige kada je pre 30-tak godina pet golova postigao za 20 minuta.