NOVO MIHINO SAPLITANJE: Milan poražen od Đenove!

Serija A

Ekipa srpskog trenera upisala je treći poraz ove sezone i sada je deseta na tabeli sa devet osvojenih bodova

Fudbaleri Đenove pobedili su danas na svom terenu ekipu Milana sa 1:0 u utakmici šestog kola italijanske Serije A.

Jedini gol na utakmici postigao je Blerim Džemaili u 10. minutu iz slobodnog udarca.

Milan je u 42. minutu ostao sa igračem manje na terenu, pošto je Alesio Ramonjoli zaradio drugi žuti karton. I pored toga, gosti su u nastavku meča bili bolji rival na terenu, ali nisu uspeli da stignu ni do boda.

Đenova je, posle šest odigranih kola, na 13. mestu na tabeli Serije A sa šest bodova.

Na drugoj strani, ekipa Siniše Mihajlovića je upisala i treći poraz od početka sezone i sada je deseta na tabeli sa devet bodova.