(VIDEO) OVAKO IZGLEDA KADA SE RUS NALJUTI: Golman CSKA umalo prebio Tošića zbog primljenog gola

Srbin dobro prošao

CSKA i Mančester junajted igrali su 1:1, a domaći su imali vođstvo od 1:0 do 65. minut kada je bod gostima doneo Martijal

MOSKVA - Golman i kapiten CSKA Igor Akinfejev umalo se potukao sa saigračem i srpskim reprezentativcem Zoranom Tošićem na meču 3. kola Lige šampiona sa Mančester junajtedom.CSKA i Mančester junajted igrali su 1:1, a domaći su imali vođstvo od 1:0 do 65. minut kada je bod gostima doneo Martijal.Primljeni gol naljutio je Akinfejeva, koji je prišao Tošiću i žestoko ga kritikovao. Usledilo je prepucavanje dvojice saigrača, ali sve se brzo smirilo.