(VIDEO) BAČKA POVELA, ZVEZDA JE PREGAZILA: Katai i Ibanjez odveli crveno-bele u osminu finala Kupa

Spektakl u Bačkoj Palanci

Tim iz Bačke Palanke je poveo golom Čekovića u 28. minutu, a nakon toga su izabranici trenera Miodraga Božovića uspeli da preokrenu rezultat

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Bačku u Bačkoj Palanci (3:1) u šesnaestini finala Kupa Srbije. Posle zaostatka, koji su imali od 29. minuta kada je Damir Čeković savladao Kahrimana, Beograđani su uspeli da pogotcima Kataija (43, 77. minut) i Ibanjeza (61) preokrenu rezultat. Bio je ovo 13. uzastopni trijumf crveno-belih, posle 12 ostvarenih u prvenstvu, a u ovom njihovom uspehu vredan pomena je i golman Damir Kahriman, koji je u 90. minutu odbranio penal Veseljku Trivunoviću.

Tok meča

90+3. minut - Kraj utakmice

90+3. minut - Penal za Bačku! Trivunovićev šut Kahriman je ukrotio

88. minut - Nosković je bio u prilici, ali je šutirao loše, pa je kahriman lako uhvatio loptu

84. minut - Katai je pogodio prečku!

77. minut - GOOOOOOL 1:3 - Grujić je posle prodora asistirao Kataiju, koji drugim golom na meču čini se rešava pitanje pobednika

75. minut - Velika šansa za Milovca! Napadač Bačke se našao na nekoliko metara od gola Zvezde šutirao, ali je lopta završila pored desne stative Kahrimanovog gola

70. minut - Igra se između dva šesnaesterca

61. minut - GOOOOL 1:2 - Ibanjez je pogodio iz slobodnjaka

58. minut - Dobar napad domaćeg tima, ali slaba završnica u kojoj Kahriman nije imao potrebu da interveniše

55. minut - Igra se između 2 šesnaesterca

53. minut - Katai je probao, ali ne tako uspešmno kao u 43. minutu kada je izjednačio

51. minut - Zvezda kao i u prvom delu ima loptu u nogama, ali bez opasnosti po gol domaćina

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Drugo poluvreme

45. minut - Kraj prvog dela

43. minut - GOOOOOOL 1:1 - Cvetković se okliznuo pred golom Bačke, što je Katai iskoristio i izjednačio rezultat

37. minut - Katai je pokušao, ali je lopta otišla pred gola

35. minut - Zvezda ima više loptu, ali je Bačka preko Trivunovića dva puta posle gola zapretila

28. minut - GOOOOOOOOOL 1:0 - Pogrešio je Donald koji je izgubio duel sa Milovcem. Vezista domaćih je sa levog kriula dodao do Čekovića na peterac koji rutinski trese mrežu Crvene zvezde i Bačka vodio 1:0! Lider Superlige je u problemima!

22. minut - Igra se između dva šesnaesterca

14. minut - Ibanjez je izveo korner, a nakon toga Jović je pogodio stativu

11. minut - Balabanović je zapretio Kahrimanu, ali bez promene rezultata

6. minut - Zvezda napada, ali ozbiljnih prilika nema

1. minut - Počela je utakmica