(VIDEO) ŠAMPION ZAUSTAVLJEN: Evo kako je Valensija šokirala Barselonu u finišu meča

Remi na Mestalji

Fudbaleri Valensije i Barselone odigrali su večeras nerešeno 1:1 u utakmici 14. kola španske Primere.

Barselona je od početka utakmice bila opasniji rival na terenu, stvarala je šanse i imala više loptu u posedu, ali golova nije bilo sve do 59. minuta.

Odličnu akciju Luisa Suareza i Lionela Mesija, Urugvajac je završio golom, što je njegov 13. pogodak u španskom šampionatu. Treba istaći da je Suarez gol dao iz sumnjive situacije. Ipak, sudije su procenile da ofsajda nije bilo.

Kada je izgledalo da će utakmica biti završena pobedom Barselone, Santi Mina je jedan kontranapad Valensije završio golom u 86. minutu i tako prekinuo seriju od šest uzastopnih pobeda ekipe sa "Nou Kampa".

Barselona, koja je upisala prvi remi od početka sezone, i dalje je prva na tabeli Primere sa 34 boda, dok je Valensija sedma sa 20 bodova.

Luis Suarez SUPER GOAL VALENCIA 0-1 BARCELONA 5... by footballgoalslive

Santi Mina Goal - Valencia 1-1 Barcelona - 05... by LiG2Fr