(VIDEO) SRBI REŠETALI MREŽE NA OSTRVU: Dva gola Mitrovića u porazu Njukasla, Kolarov strelac za Siti

Njukaslu ne pomaže ni Srbin

Fudbaleri Njukasla poraženi su danas u gostima od ekipe Noriča sa 3:2 u 32. kolu Premijer lige.

Norič je poveo preko Klosea u poslednjim trenucima prvog poluvremena, ali je srpski napadač Aleksandar Mitrović izjednačio u 71. Novu prednost domaćinu doneo je Mbokani u 74. minutu, ali je Mitrović sa penala izjednačio u 86. Pobedu Noriču u trećem minutu nadoknade doneo je Olson. Njukasl je pretposlednji na tabeli sa 25 bodova, šest manje od Noriča, koji je na 17. mestu.

Mančester siti je u gostima istim rezultatom bio bolji od Bornmuta. Golove za "građane" dali su Fernando u 7, De Brujn u 12, Aguero u 19. i srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov u 93. minutu.

Sanderlend i VBA igrali su bez golova, Stouk i Svonsi igrali su nerešeno 2:2, a istim rezultatom završen je i duel Vest Hema i Kristal Palasa.