NOVI KIKS NAPOLIJA: Juve sve bliži tituli!

Udineze napravilo iznenađenje kola

Fudbaleri Udinezea pobedili su danas na svom terenu Napoli sa 3:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Napoli je današnjim porazom, prvim posle šest utakmica, sve dalji od osvajanja titule prvaka Italije, pošto sedam kola pre kraja imaju 67 bodova, sedam bodova manje od lidera Juventusa, koji je juče na svom stadionu pobedio Empoli s 1:0.

Dvostruki strelac u trijumfu Udinezea bio je Bruno Fernandes u 14. minutu iz penala i 45. posle centaršuta Duvana Zapate, dok je jedan gol postigao Siril Tereo u 57.

Jedini gol za Napoli postigao je argentinski fudbaler Gonsalo Iguain u 24. minutu. Argentinac je u 75. minutu dobio drugi žuti karton, pa je Napoli meč završio s desetoricom fudbalera.

Srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović odigrao je ceo meč za Udineze, koji posle današnje pobede ima 34 boda i zauzima 13. mesto.