(VIDEO) PRVAK SRBIJE PUTUJE NA MALTU: Zvezda protiv Valete u drugom kolu kvalifikacija za LŠ

Crveno-beli kreću ka LŠ

Fudbaleri Crvene zvezde igraće protiv Valete sa Malte u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Valeta je u prvom kolu kvalifikacija za LŠ u dva meča bila bolja od ekipe B36 Toršavn sa Farskih ostrva. Valeta je večeras u gostima poražena 2:1, ali je prošla dalje zahvaljujući pobedi u prvom meču od 1:0.Toršavn je poveo u 11. minutu golom Torleifsona, a na 1:1 izjednačio je Falkone u 24. minutu. Konačan rezultat postavio je Agnarson u 66. minutu.Prvi meč biće odigran 12. jula na Malti, a revanš nedelju dana kasnije u Beogradu.