(VIDEO) ŠOU PORTUGALCA: Ronaldo dao tri gola za preokret Reala protiv Alavesa i promašio penal

Četvorka kraljeva

Fudbaleri Real Madrida kao gosti su pobedili Alaves 4:1 (2:1) u utakmici desetog kola španskog prvenstva.

Real se učvrstio na prvom mestu sa 24 boda, tri više od Sevilje, dok Barselona i Viljareal sa po mečom manje zaostaju pet.

Madriđani su pobedili najviše zahvaljujući trostrukom strelcu Kristijanu Ronaldu, koji je pritom promašio i penal u 79. minutu.

Domaćin je poveo preko Dejversona u sedmom minutu, a onda je Ronaldo golovima u 17. iz penala i 33. napravio preokret. U finišu je lider otklonio sve dileme preko Morate u 84. i ponovo Ronalda u 88.

Dvojica srpskih internacionalaca Nenad Krstičić i Aleksandar Katai igrali su za Alaves od 62, odnosno 67. minuta.

Ekipa Zinedina Zidana u narednom kolu igra protiv Leganesa, dok Alaves gostuje Osasuni.

All Goals HD -Alaves 1-4 Real Madrid - 29-10-2016 by eurofoot4