(VIDEO) PLAVCI I KAD KIKSNU, POBEGNU RIVALIMA: Čelsi osvojio samo bod protiv Barnlija i otišao na pl

Matić odigrao ceo meč

Fudbaleri Barnlija i Čelsija remizirali su u utakmici 25. kola Premijer lige - 1:1 (1:1)

"Plavci" osvajanje samo jednog boda smatraju kiksom, ali uprkos tome povećali su razliku u odnosu na pratioce na tabeli. Naime, 25. kolo su dočekali sa devet bodova prednosti nad drugoplasiranim Totenhemom, koji je juče poražen od Liverpula, pa je tim Antonija Kontea sada na "plus deset".

Delovalo je da će lider savladati i Barnli kada je u sedmom minutu Pedro zatresao mrežu domaćina. Međutim, Barnli je potvrdio da ove sezone odlično igra na svom stadionu i u 24. minutu došao do izjednačenja, sjajnim golom Brejdija iz slobodnog udarca.

Barnli je u prvom poluvremenu imao još jednu veliku priliku, preko Loutona, ali mu je zicer "skinuo" golman Kurtoa.

Čelsi nije zapinjao, pa u nastavku nije stvorio ni šansu, tako da na kraju Konte i njegovi izabranici moraju da budu zadovoljni ishodom.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Čelsi.