(VIDEO) RAMOS OPET SPASAO KRALJA: Real posle preokreta savladao Betis i preskočio Barsu

Burno na Santjago Bernabeuu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Betis 2:1 (1:1) u meču 27. kola španskog šampionata i vratili se na vrh tabele.

"Kraljevi" su iskoristili poraz Barselone u La Korunji i ponovo zaposeli lidersku poziciju. Real ima 62 boda, dva više od Barselone, a i meč manje.

Tim Zinedina Zidana savladao je Betis posle mnogo muka i preokreta.

Pri rezultatu 0:0 sudija Lahoz propustio je da isključi golmana Reala Navasa zbog starta nad Srbinom Darkom Brašancem. Ipak, gosti su poveli u 25. minutu posle velike greške upravo Navasa, kome je pripisan autogol.

Kristijano Ronaldo je uspeo da izjednači pre odlaska na odmor, u 41. minutu.

U nastavku se Betis borio da sačuva remi i malo je nedostajalo da u tome uspe.

Međutim, u 78. minutu gosti su ostali bez isključenog Pićinija, a tri minuta kasnije posle prekida koji je izveo Kros, Serhio Ramos je po ko zna koji put dao gol glavom i spasao Real.

Navas se iskupio u 92. minutu kada je fantastičnom intervencijom sprečio Sanabriju da izjednači.

Antonio Sanabria Goal HD - Real Madrid 0-1 Real... by marcelinocortese

Cristiano Ronaldo Goal HD - Real Madrid 1-1... by Jek09Pre

Sergio Ramos Goal HD - Real Madrid 2-1 Betis... by Jek09Pre