RONALDO RAZBIO BAJERN Jubilej Portugalca za preokret Reala, Atletikov mininalac protiv Lestera VIDEO

Madriđani slavili u prvim mečevima četvrtfinala Lige šampiona

Fudbaleri Reala savladali su u Minhenu ekipu Bajerna 2:1 prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, dok je Atletiko u Madridu pobedio Lester 1:0.

Prvu šansu na meču u Minhenu imao je Benzema koji je u 18. minutu pogodio prečku.Bajern je poveo protiv Reala golom Vidala u 25. minutu. Sudija Ricoli je u poslednjim trenucima prvog poluvremena dosudio penal za Bajern. Lopta je posle šuta Riberija pogodila u rame Karvahala, a Italijan je pokazao na belu tačku. Vidal nije iskoristio penal, pošto je sa bele tačke šutirao visoko preko gola. Kazna je stigla već na početku drugog poluvremena. Ronaldo je u 47. minutu prevario odbranu domaćeg tima i doneo je izjednačenje Realu. Bajern je od 61. minuta igrao sa fudbalerom manje pošto je isključen Martinez.Real je u drugom delu meča imao inicijativu, a golman Bajerna Manuel Nojer nekoliko puta je uspeo da čudesnim odbrane spreči da gosti povedu.Međutim, pobedu gostima doneo je Ronaldo u 77. minutu. Ovo je bio stoti gol Ronalda u evropskim kup takmičenjima.

TOK UTAKMICAKraj utakmice u Minhenu

88. minut meča u MinhenuFudbaleri Reala mirno meč privode krajuKraj utakmice u MadriduKraj utakmice u Madridu. Atletiko je slavio sa 1:081. minut - Nova šansa za RealReal dominira u finišu utakmice u Minhenu. Priliku za goste imao je Marselo, ali se nije proslavio77. minut - Real vodi 2:1!Real vodi protiv Bajerna u Minhenu!!! Ronaldo je strelac za Madriđane. Ovo je bio stoti gol Ronalda u evropskim kup takmičenjima.

74. minut - Nojer briljira na golu Bajerna 72. minut - Kakva odbrana Nojera 61. minut - Bajern ostao sa fudbalerom manje
56. minut - Kakva šansa za igrače Reala 54. minut - Prilika za Lester 47. minut - GOLLL!!!! Ronaldo donosi izjednačenje Realu
46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Madridu i Minhenu II poluvreme 45+3. minut - Kraj prvog poluvremena i u Minhenu 45+1. minut - Vidal promašio penal za Bajern

45. minut - Kraj prvog poluvremena u MadriduAtletiko posle prvih 45 minuta vodi 1:0 protiv Lestera40. minut - Kakva šansa za Bajern!!!Nova šansa za Bajern, a Vidal je glavom šutirao tik pored stative38. minut - Bajern ima novu šansu!Velika prilika za Bajern. Lam je prosledio loptu do Milera, koji se spetljao ispred golmana Reala28. minut - I Atletiko je poveo protiv LesteraGrizman je povukao kontru i krenuo ka šesnaestercu gostiju. Albrajton je oborio Grizmana, koji je pao u šesnaestercu gostiju. Sudija Erikson je pokazao na penal iako se na ponovljenom snimku vidi da je prekršaj bio van 16 metara. Grizman je bio siguran sa penala.

25. minut - GOLL!!! Bajern vodi!
18. minut - Kakva odbrana Nojera!
15. minut - Nema golova u Minhenu i Madridu
5. minut - Bajern bolji od Reala
4. minut - Lester prvi preti, a Koke pogađa stativu
20:45 - Utakmice su počele
20:30 - Sve je spremno za početak utakmica u Minhenu i Madridu