icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) SRBI SE ZA SVE PITALI U VERONI: Jedan bombom skinuo paučinu, drugi dao autogol

NAŠI U GLAVNIM ULOGAMA

Srpski fudbaler Ivan Radovanović postigao je golčinu za Kjevo na utakmici protiv Udinezea.

U Veroni se igrao prvi meč 20. kola Serije A, a Radovanović je mrežu gostiju zatresao već u devetom minutu.

Srpski vezista je opalio sa više od 20 metara i skunuo paučinu s gola Udinezea za 1:0.

Bivši reprezentativac Srbije igra već desetu sezonu u Italiji, a u Kjevu je od 2013.

Međutim, u 41. minutu Udineze je izjednačio i to autogolom drugog Srbina iz Kjeva, Nenada Tomovića.

Utakmica je završena rezultatom 1:1.

Udineze je sedmi sa 28 bodova, dok je Kjevo na 13. mestu sa 22.