(VIDEO) DOBRA I LOŠA VEST IZ FRANKFURTA: Jović opet dao gol, pa se povredio

SRBI TRESU MREŽE ŠIROM EVROPE

Srpski fudbaler Luka Jović postigao je vodeći gol za Ajntraht u Frankfurtu protiv Hofenhajma u meču 29. kola Bundeslige.

Jović je u 49. minutu centaršut Volfa sproveo u mrežu za svoj osmi ovosezonski gol.

Mladi srpski napadač igra u sjajnoj formi u poslednje vreme, pa ne čudi što je prvi izbor trenera Ajntrahta Nika Kovača za mesto u špicu.

Na žalost, bivši igrač Crvene zvezde se prilikom postizanja gola povredio, pa je morao da napusti igru.

Jović je ovim pogotkom nastavio golgetersku seriju srpskih fudbalera širom Evrope, jer su se ovog vikenda u strelce upisali i Aleksandar Mitrović (Fulam), Luka Milivojević (Kristal palas), Adem Ljajić (Torino)...

Rezultat meča u Frankfurtu na kraju je bio 1:1, bod gostima obezbedio je Serž Gnabri u 56. minutu.

Klub iz Frankfurta je poslednje dve utakmice bez pobede, zauzima četvrto mesto na tabeli sa 46 bodova, koliko ima i petoplasirani Lajpcig, koji ima utakmicu manje.

Hofenhajm je sedmi na tabeli sa 43 boda.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)

(VIDEO) NOLETOVI NAVIJAČI SLAVE: Evo ko je Đokovićev novi trener!