NEVEROVATAN PREOKRET: Lampard debitovao pobedom! Gol postignut u 94. minutu (VIDEO)

SPEKTAKL

Fudbaleri Derbija su u prvom kolu engleskog Čempionšipa pobedili u gostima Reding 2:1, čime je strateg tima sa "Prajd parka" Frenk Lampard trenersku karijeru započeo trijumfom.

Frank Lampard je na svom prvom meču kao trener vodio Derbi Kaunti do pobede na gostovanju Redingu (2:1) pošto je Tom Lorens, nekadašnji "đak" Mančester junajteda, postigao gol glavom u poslednjim sekundama utakmice i doneo veliko slavlje navijačima.

Derbi je prethodno gubio od 52. minuta golom Bodvarsona, da bi Čelsijev "klinac", koga porede upravo s Lampardom, Mejson Maunt, postigao svoj prvenac u Čempionšipu u 60. minutu.