ZVEZDO, SALCBURG NE STAJE: Dabur razbio Austriju za 11. pobedu u nizu! (VIDEO)

raspucani

Ako Crvena zvezda prođe Spartak iz Trnave u trećem kolu kvalifikacija za fudbalsku Ligu šampiona igraće u plej-ofu protiv Salcburga koji je u odličnoj formi

Pošto je u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija savladao Škendiju 3:0 i završio posao, u domaćem šampionatu rutinski je dobio sa 2:0 Austriju iz Beča.

Junak meč bio je Izraelac Munas Dabur. Prvo je asistirao kod vodećeg pogotka Patsonu Daki, koji je lobovao golmana za 1:0. Konačan rezultat postavio je Dabur 13 minuta pre kraja meča. Njega je poslužio Zlatko Junuzović. U redovima tima iz Beča svih 90 minuta odigrao je Uroš Matić.

Bio je to 11. meč u nizu bez poraza prvaka Austrije. Poslednji poraz Salcburg je doživeo baš protiv današnjeg rivala i to 4:0, doduše u utakmici bez rezultatskog značaja u maju na kraju šampionata.