NEVEROVATAN PORAZ ZVEZDINIH NADA U LIGI ŠAMPIONA: Crveno-beli vodili protiv Liverpula do 86. minuta, pa izgubili! Joveljić opet strelac

PREOKRET U POSLEDNJIM MINUTIMA

Mladi fudbaleri Crvene zvezde poraženi su kao gosti od Liverpula u Ligi šampiona za omladince - 2:1 (0:0) u utakmici trećeg kola Grupe C.

Crveno-beli su bili nadomak senzacionalnog uspeha, jer su od 76. minuta vodili golom Dejana Joveljića, ali je domaćin u finišu uspeo ne samo da izjednači, već i da napravi preokret.

Mogli su crveni do izjednačenja u 84. minutu, ali je Luis promašio penal, a njegovu grešku ispravio je Rafael Kamaćo dva minuta kasnije.

Veliko slavlje domaćim igračima doneo je Vilijams u 92. minutu pogotkom za konačnih 2:1.

Utakmica između Liverpula i Zvezde igrana je na Lentri parku, stadionu ragbi kluba Sent Helens.

Zvezda je u prva dva meča premijernog učešća u Ligi šampiona remizirala sa Napolijem u Beogradu (1:1), a onda izgubila od "svetaca" u Parizu (1:2).

Joveljić je bio strelac sva tri pogotka crveno-belih u ovom ciklusu.

Drugi meč Grupe C je danas završen nerešenim rezultatom: PSŽ - Napoli 0:0.

Na tabeli vodi Liverpul sa sedam bodova, PSŽ ima četiri, Napoli tri, a Zvezda jedan.

Crveno-beli za dve nedelje ponovo igraju sa Liverpulom, ali tada u Beogradu.