TOTENHEM SE IZVUKAO SA IGRAČEM MANJE: Briž promašio prazan gol za pobedu protiv Monaka! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri PSV-a i Totenhema odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici trećeg kola Grupe B Lige šampiona.

Ovaj remi ne odgovara ni PSV-u ni Totenhemu, pošto su obe ekipe na začelju tabele sa po samo jednim osvojenim bodom.

Holandska ekipa je povela u 30. minutu golom Irvinga Lozana, ali je samo devet minuta kasnije izjednačio Lukas.

Hari Kejn je pogotkom u 55. minutu doneo prednost Totenhemu, ali se situacija za ekipu Maurisija Poketina iskomplikovala kada je golman Ugo Loris u 79. minutu zaradio crveni karton.

PSV je uspeo to da iskoristi, pa je u 87. minutu Najdžel de Jong doneo izjednačenje svojoj ekipi.

Pobednika nije bilo ni u meču Briža i Monaka. Ta utakmica trećeg kola Grupe A završena je 1:1.

Musa Sila je u 32. minutu doneo prednost Monaku, a izjednačio je Veseli sedam minuta kasnije.

Briž i Monako, baš kao i PSV i Totenhem u Grupi B, imaju samo po bod posle tri odigrana kola.

TOK MEČEVA:

90. minut - Prazan gol je promašio napadač klub Briža.

88. minut - PSV izjednačava rezultat golom De Jonga.

78. minut - CRVENI KARTON! Totenhem ostaje sa igračem manje, isključen je golman Loris.

71. minut - Pljušte šanse na obe strane, ali bez golova još uvek u drugom delu igre u Belgiji.

55. minut - Totenhem preokreće rezultat golom Kejna.

50. minut - Silovito se igra na oba meča, ali bez rezultta!

45. minut - Prečku su pogodili igrači PSV-a.

40. minut - Totenhem je izjednačo golom Lukasa Mure.

39. minut - Vesli donosi izjednačenje Brižu.

34. minut - Sančeze je postigao gol posle kornera, ali je poništen zbog ofsajd pozicije.

32. minut - Monako je takođe poveo na gostovanju Brižu. Gol je postigao napadač Sila.

30. minut - PSV je poveo golom Lozana!

22. minut - Prvi žurti karton na utakmicama, zaradio je Dembele iz Totenhema.

19. minut - Kejn je ponovo pokušao. Sada je glavom iz kornera pogodio rašlje!

17. minut - Posle kornera lopta se odbila do Kejna koji je pokušao iz okreta, ali je njegov šut prosledio u korner štoper domaćina.

10. minut - Odlična prilika za Briž. Pokušao je Vesli posle kornera iz ugla po zemlji, ali je siguran bio Badiašile.

4. minut - Odlična prilika za Totenhem, pokušao je Son, ali je lopta izbačena u korner.

1. minut - Utakmice su počele!

Od 18:55 se sastaju ekipe Klub Briža i Monaka, kao i PSV i Totenhem.

Briž i Monako će se boriti za prve bodove u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona pošto su u prva dva kola doživeli poraze od Dortmunda i Atletiko Madrida.

Ova dva kluba se do sada nikada nisu sastajali.

U drugom delu programa sastaju se takođe ekipe koje do sada nisu uspele da osvoje bodove. Obe ekipe su poražene od Barselone i Intera.

Do sada su se sastajale čak dva puta i to davne 2008. godine u okviru Lige Evrope.

Oba puta su slavili gosti, doduše jednom posle produžetaka.