DI MARIJA SPASAO PSŽ U NADOKNADI UTAKMICE: Barselona moćna i bez Mesija! Dortmund DEMOLIRAO Atletiko Madrid! (VIDEO)

liga šampiona

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu ekipu Intera sa 2:0, u utakmici trećeg kola Grupe B Lige šampiona.

Barselona je povela golom Rafinje u 32. minutu, a pobedu katalonske ekipe potvrdio je Djordji Alba u 85.

Ekipa sa Nou Kampa i dalje je bez potaza, prva je na tabeli sa devet bodova, dok je Inter drugi sa šest.

Fudbaleri PSV-a i Totenhema su ranije danas odigrali nerešeno 2:2 i tako stigli so svojih prvih bodova u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona.

U narednom kolu Inter dočekuje Barselonu, a Totenhem ekipu PSV-a.

Fudbaleri Porta pobedili su večeras u gostima moskovsku Lokomotivu sa 3:1, u utakmici trećeg kola Grupe D Lige šampiona.

Golove za pobednički tim postigli su Musa Marega u 26, Ektor Erera u 35. i Hesus Korona u 47. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Lokomotivu bio Anton Mirančuk u 38. minuta.

Porto je prvi na tabeli sa sedam bodova, dok je Lokomotiva poslednja bez bodova.

U drugom meču Grupe D Galatasaraj i Šalke su odigrali bez golova.

Šalke je drugi na tabeli sa pet osvojenih bodova, dok je Galatasaraj treči sa bodom manje.

Fudbaleri Porta u narednom kolu dočekuju Lokomotivu, a Šalke ekipu Galatasaraja.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atletiko Madrida sa 4:0, u utakmici trećeg kola Grupe A Lige šampiona.

Borusija je zadržala maksimalan učinak i prva je na tabeli sa devet bodova. Na drugoj strani, Atletiko je upisao prvi poraz i drugi je sa tri boda manje.

Golove za Borusiju postigli su Aksel Vitsel u 38, Rafael Gereiro u 73. i 89. minutu i Džejdon Sančo u 84.

Fudbaleri Briža i Monaka su ranije danas odigrali nerešeno 1:1. Te dve ekipe su na začelju tabele sa po jednim osvojenim bodom.

U narednom kolu Atletiko Madrid dočekuje Borusiju, dok Briž ide u goste Monaku.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras od Liverpula 4:0 (2:0) u utamici trećeg kola C grupe Lige šampiona.

U sjajnom ambijentu cuvenog "Enfilda" Liverpul je opravdao veliku razliku u kvalitetu i slavio golovima Roberta Firmina u 20, Mohameda Salaha u 45. i 51. i minutu iz blago rečeno sumnjivog penala i Sadija Manea u 80. minutu.

U 76. minutu Milan Borjan odbranio je penal Maneu, nakon što je nemački arbitar Danijel Zibert ponovo pokazao na belu tačku zbog igranja rukom El Fardu Bena.

U drugom meču grupe u Parizu PSŽ i Napoli igrali su 2:2.

Na tabeli vodi Liverpul sa šest bodova, Napoli ima pet, PSŽ četiri, a Zvezda jedan bod.

U narednom kolu 6. novembra Zvezda će dočekati Liverpul.

TOK MEČEVA:

93. minut - Di Marija izjednačio u Parizu sjajnim golom.

89. minut - Dortmund vodi sa 4:0 protiv Atletika na svom terenu. Ponovo je pogodio Gerero.

84. minut - Dortmund razbija Atletiko Madrid na svom terenu.

83. minut - Barselona je udvostručila prednost na Kam Nou protiv Intera golom Žordi Albe.

77. minut - Napoli vraća prednost u Parizu protiv PSŽ. Mertens je sada bio strelac.

73. minut - Dortmund je udvostručio prednost na meču sa Atletikom preko Gerera.

61. minut - Autogol Napolija za egal PSŽ. Loptu u svoju mrežu je prosledio Manuel Rui.

48. minut - Korona donosi prednost Portu od dva gola u sred Moskve.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na utakmicama.

38. minut - Dortmund je na svom terenu poveo golom Vicela protiv Atletiko Madrida.

38. minut - Mirančuk smanjuje zaostatak Lokomotive protiv Porta.

36. minut - Porto je udvostručio prednost preko Erere. Neverovatno šta se dešava u Rusiji pošto je Lokomotiva promašila penal i mnogo dobrih šansi.

32. minut - Barselona je povela na Kam Nou protiv Intera golom Rafinje.

29. minut - Napoli vodi na gostovanju u Parizu golom Insinjea.

26. minut - Marega donosi prednost Portu na gostovanju Lokomotivi.

11. minut - Lokomotiva je promašila penal protiv Porta. Neprecizan je bio Manuel Fernandez. Odbranio je Iker kasiljas penal.

1. minut - Utakmice su počele.

Barsleona na svom terenu dočekuje ekipu Intera bez povređeno Mesija. Obe ekipe su do sada upisale po dve pobede, pa će ovo najverovatnije biti borba za prvo mesto na tabeli.

Slična je situacija i na drugom meču između Dortmunda i Atletiko Madrida, i taj meč će najverovatnije odlučivati o prvoj pozciji na tabeli.

U grupi gde se nalazi prvak Srbije Zvezda će gostovati Liverpulu, dok će PSŽ dočekati ekipu Napolija.

Lokomotiva će na svom terenu dočekati ekipu Porta. Rusi su do sada bez boda, dok je Porto upisao četiri boda u grupnom delu takmičenja.

U preostaloj utakmici Galatasaraj će na svom terenu dočekati nemački Šalke koji se trenutno nalzi u lošoj formi u domaćem prvenstvu, ali su u Ligi šampiona upisali čak četiri boda.