OPET PRAZNE PUŠKE CRNO-BELIH: Partizan remizirao sa Grofovim Rusima, Šehović i Vulićević pocrveneli (FOTO)

TREĆI MEČ BEZ POSTIGNUTOG GOLA

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno bez golova u prijateljskoj utakmici sa ruskim klubom Krila Sovjetov na pripremama u Antaliji.

Ovo je bio treći meč crno-belih u Turskoj, od ukupno četiri, na kome nisu postigli gol.

Trener Partizana Zoran Mirković "promešao je karte", ukazao je šansu igračima koji do sada nisu imali veliku minutažu.

Utakmica je bila mirna, a najopasniji je bio udarac Zorana Tošića u 43. minutu, ali je golman Rižikov bio siguran.

Generalno, crno-beli su bili bolji rival, ali to nisu uspeli da materijalizuju.

Iako je reč o prijateljskoj utakmici dvojica fudbalera Partizana su dobila crvene kartone (obojica dva žuta), Šehović i Vulićević. S obzirom na to da je reč o pripremama, Mirković je imao pravo zamene njih dvojice.

Inače, trener Krila Sovjetov je bivši strateg Crvene zvezde Miodrag Grof Božović, a njegova ekipa je prvi deo ruske Premijer lige završila na 13 mestu (od 16 učesnika).

Partizan: Kljajić (od 67. Popović), Vulićević , Ostojić, Pavlović , Šehović (od 48. Bosić), Smiljanić, Enake, Đerlek (od 67. Šćekić), Tošić, Urošević, Georgijević (od 67. Rikardo).

Ovo je bila četvrta provera Partizana u Antaliji. Prethodno je poražen od Libereca (0:1) i Krakovije (0:1), a savladao je najtežeg rivala Šahtjor.

Mirkovićev tim poslednju proveru imaće u četvrtak protiv Mladosti iz Doboja.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović)