BAVARCI IGRAJU, DOK NE POBEDE: Bajern dva puta gubio, pa uzeo tri boda (VIDEO)

bundesliga

Bajern je kao gost savladao Augsburg nakon preokreta 3:2 u 22. kolu nemačke fudbalske Bundeslige.

Sa dva pogotka i aistencijom Koman je bio junak trijumfa Bavaraca. Nije sve počelo sjajno jer je Bajern kapitulirao već tokom prvih 60 sekundi. Gorecka je autogolom častio domaćine, bio je nespretan i slučajno skrenuo loptu u svoju mrežu.

Međutim, Koman je već u 17. minutu postavio stvari na mesto, vratio je Bavarce iz minusa. Ali, kratko je to trajalo, pošto je Von doneo novo vođstvo Augsburgu.

Ipak, u nadoknadi vremena prvog perioda igre Koman je drugim pogotkom na meču doneo izjednačenje Bajernu. Bajern je to iskoristio i odmah na startu drugog poluvremena došao do prednosti. Koman je ovoga puta asistirao, a

Alaba snažnim udarcem savladao Kobela za konačnih 3:2.

Bajern je sada na dva boda od lidera Borusije Dortmund, ali milionerima tek predstoji utakmica 22. kola nemačkog šampionata.Augsburg nalazi u donjem delu tabele sa svega 18 bodova.