DIBALA VUČE STARU DAMU: Juventus osvojio i Bolonju i rastužio Mihu

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na gostujućem terenu Bolonju sa 1:0, u utakmici 25. kola italijanskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Paulo Dibala u 67. minutu, za 22. pobedu Juventusa u Seriji A.

Crno-beli su jedina neporažena ekipa u prvenstvu, prvi su na tabeli sa 69 bodova i imaju 16 bodova više, ali i utakmicu više od drugoplasiranog Napolija. Napoli večeras igra protiv Parme.

Bolonja, čiji je trener Siniša Mihajlović, pretrpela je 13. poraz u ligi i nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 18 bodova. Tri boda više ima Empoli koji je prvi iznad crte.

Sasuolo i Spal odigrali su nerešeno 1:1. Fudbaleri Sasuola poveli su u 43. minutu kada je strelac bio Federiko Peluzo, a bod gostima doneo je Andrea Petanja u 68. minutu iz penala.

Obe ekipe su bez pobede u poslednje četiri utakmice, Sasuolo je 11. na tabeli sa 31 bodom, a Spal zauzima 15. mesto sa 23 boda.

Kjevo i Đenova odigrali su nerešeno 0:0, a ranije danas Sampdorija je pobedila Kaljari sa 1:0.