PIKSIJU IZMAKLA POBEDA U 90. MINUTU MEČA: Srpski trener remizirao na premijeri kineskog šampionata!

GVANDŽOU ISPUSTIO TRIJUMF

Fudbaleri Gvangžua R&F, koje sa klupe predvodi legendarni Dragan Stojković, remizirali su na premijeri nove sezone sa Čungćingom 2:2.

Imao je Gvangdžou vođstvo od 2:1 u gostima protiv Čungćinga u prvom kolu kineskog prvenstva i to je do njega došao posle preokreta, ali je domaćin u 90. minutu uspeo da se spase i da sačuva bod na svom terenu.

Čungćing je poveo u 26. minutu preko Alana Kardeca, koji je realizovao penal. Najpre je Je Čugui u 56. minutu izjednačio, da bi Eran Zahavi već u prvom kolu postigao svoj prvenac, u 74. minutu za 2:1. U 90. minutu je usledio hladan tuš! Kardec je pogodio!