icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

PROMAŠAJ BOSANCA ZAVIO JE HRVATE U CRNO! Fudbaler Dinama se OBRUKAO za sve pare! Mogao je da postane heroj, a sada bi najradije U ZEMLJU PROPAO! (VIDEO)

Au čoveče šta uradi?!

Dinamo Zagreb je propustio je veliku priliku da izbori plasman u četvrtfinale Lige Evrope.

Benfika je protiv Dinama anulirala zaostatak iz Zagreba golom Žonasa u 71. minutu. U dodatnih pola sata "orlovi" su "zakucali" goste iz Hrvatske pogocima Fera u 94. i Grimalda u 105. minutu - 3:0.

Međutim, sve je moglo da bude drugačije da fudbaler Dinama Amer Gojak nije propustio neverovatnu priliku za gol kojim bi smanjio prednost domaćina na 2:1...

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!