GOL PARTIZANA PODELIO SRBIJU: Ovo je pogodak Šćekića o kome bruji javnost! Da li je sudija Nikolić pogrešio? (VIDEO)

DILEMA

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu Napredak iz Kruševca sa 2:1, u utakmici 35. kola Super lige Srbije, u plej-ofu.

Napredak je poveo u 20. minutu golom Andreja Ilića, a Partizan je izjednačio golom Danila Pantića u 63. minutu. Pobedu crno-belima doneo je Aleksandar Šćekić u trećem minutu nadoknade vremena.

Partizan je pobedio golom u trećem minutu nadoknade vremena. Korner je izveo Zakarić, a lopta je došla do Marka Valijentea koji je vratio pred gol. Zakarić je glavom zahvatio loptu i poslao u gol, golman Napretka je izbio, a sudija Nikolić procenio je da je lopta prešla gol-liniju i priznao je pogodak. Igrači i stručni štab kruševačke ekipe su protestovali ali je sudija ostao pri odluci.

Posle ove pobede Partizan je ostao u igri za Evropu, ali opet sa bodom manje od Čukaričkog koji je treći na tabeli. Mladost, koja je mesto ispod Partizana, posle poraza na Marakani ima čak četiri boda manje od crno-belih.