VEROVALI ILI NE, OVO JE ZVEZDIN HEROJ KOJI JE CRVENO-BELE ODVEO U LIGU ŠAMPIONA: Pojavio se snimak Alekse Vukanovića iz mlađih dana! Tek sada će ga Delije OBOŽAVATI! (VIDEO)

TOTALNI HIT!

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Jang Bojsom 1:1 (0:0) u revanšu u Beogradu i drugu godinu u nizu izborili plasman u Ligu šampiona.

Kao i prošle godine protiv Salcburga, crveno-beli su prošli među 32 najbolja tima zahvaljujući više golova u gostima jer je u Bernu bilo 2:2.

Ni sada nije moglo da prođe bez drame u sjajnoj atmosferi pred oko 55.000 gledalaca na stadionu "Rajko Mitić", pošto su gosti izjednačili osam minuta pre kraja nesmostrenom reakcijom Mohameda El Fardua Bena.

Ipak, odbrana prvaka Srbije je izdržala do kraja i održala gol zlata vredan Alekse Vukanovića u 59. minutu za "pobednički" remi.

Ovim golom praktično Vukanović je odveo Zvezdu u najelitnije fudbalsko takmičenje u Evropi čime je postao heroj i junak severne tribine.

Osim što je ponosni fudbaler Zvezde, Vukanović je član i kulturno umetničkog društva ''Blagoje Parović'' koje gaji izvorno krajiško ojkanje. Ta muška pevačka grupa "Konak" gaji izvorno krajiško ojkanje, a Vukanović je njen ponosni član godinama.

Ono što je još zanimljivije, Vukanović je već bio zvezda rts-a, pošto je pre nekoliko godina sa svojom grupom učestvovao u emisiji ''Šljivik'' gde je predstavio svoj kraj.