REVIJA EVROGOLOVA U SAUTEMPTONU: Trijumf Barnlija protiv Svetaca, Vestvud dao gol iz kornera (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Barnlija pobedili su danas u gostima Sautempton sa 2:1, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Barnli je poveo već u drugom minutu meča sjajnim golom Ešlija Vestvuda iz kornera. On je poslao loptu na prvu stativu, Dani Ings se izmakao i tako "kumovao" pogotku gostujućeg tima.

Ings se iskupio u 18. minutu kada je udarcem sa ivice kaznenog prostora izjednačio na 1:1, da bi pobedu Barnliju doneo Matej Vidra lepim golom u 60. minutu.

Barnli je deseti na tabeli Premijer lige sa 34 boda, dok su "sveci" na 13. poziciji sa tri boda manje.