DRUGI UZASTOPNI PORAZ KLOPOVOG TIMA: Čelsi izbacio Liverpul iz FA kupa! Tragičar golman Adrijano (VIDEO)

PLAVCI U ČETVRTFINALU

Fudbaleri Čelsija pobedili su Liverpul u Londonu u osmini finala FA kupa Engleske - 2:0 (1:0).

"Plavci" su se u četvrtfinale plasirali zahvaljujući golovima Vilijana u 13. i Barklija u 64. minutu.

Mora se dodati da je pogotku Brazilca kumovala i očajna intervencija golmana Adrijana.

I dok je trener domaćina Frenk Lampard na teren poslao najjači sastav, Jirgen Klop je "promešao karte", ali ne može se reći da je izveo drugi tim, jer su starteri bili Mane, Van Dajk, Robertson, Fabinjo... U drugom poluvremenu zaigrali su i Firmino i Salah. Ipak, gosti nisu da izbegnu neuspeh.

Meč na "Stamford bridžu" pratilo je 40.000 gledalaca.

Liverpulu je ovo drugi uzastopni poraz, jer je za vikend izgubio od Votforda u Premijer ligi.