JUVENTUS JE ŠAMPION ITALIJE: Stara dama osvojila DEVETU UZASTOPNU titulu! Ronaldo dao gol i promašio penal! VIDEO

serija a

Fudbaleri Juventusa i matematički su osvojili novu titulu pošto su na svom stadionu pobedili Sampdoriju rezultatom 2:0, u 36. kolu Serije A.

Strelci za Juventus bili su Kristijano Ronaldo i Federiko Bernardeski, a ovaj me

Juventus je poveo u nadoknadi prvog poluvremena Miralem Pjanić maestralno je proigrao Ronalda iz slobodnjaka, a Portugalac sjajno pogodio dalji ugao za 1:0.

Konačan rezultat postavljen je u 67. minutu.

Ronaldo je snažno šutirao, golman odbio loptu pravo na nogu Bernardeskija koji postiže svoj prvenac ove sezone, 2:0.

Ronaldo je mogao da postigne još jedan gol, ali je u 89, minutu promašio penal, tačnije pogodio je prečku.

Juventus dva kola pre kraja nedostižnih sedam bodova više od Intera i osam od Lacija i Atalante.