LISICE I ĐAVOLI PODELILI BODOVE: Boksing dej počeo remijem Lestera i Mančester junajteda (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Lestera i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Prvi meč "boksing deja" počeo je šansom Markusa Rašforda u drugom minutu, a ono što tada nije iskoristio jeste u 23. minutu kada je lepo pogodio posle sjajne asistencije Bruna Fernandeša.

Mančester Junajted, Lester Siti

Osam minuta kasnije Lester je izjednačio preko Harvija Barnsa, a posle smušene odbrane Junajteda.

Prednosti Junajtedu doneo je Bruno u 79. minutu, na asistenciju Edinsona Kavanija koji je u igru ušao samo nekoliko minuta ranije, a konačan rezultat postavio je Džejmi Vardi u 85. minutu.

Lester je upisao prvi remi u sezoni i drugi je na tabeli Premijer lige sa 28 bodova, dok je Junajted treći sa bodom manje.

U narednom kolu, fudbaleri Junajteda dočekuju Vulverhempton, a Lester gostuje Kristal Palasu.