Najnovije vesti

DVA MEČA IZ PRIMERE I DVA REMIJA: Levanteu bod protiv Kadiza, Radoja odigrao ceo meč!

ŠPANIJA

Fudbaleri Kadiza i Levantea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 19. kola španske Primere.

Kadiz je poveo golom Alberta Peree u četvrtom minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Marti Rožer. Isti igrač je u 11. minutu doneo vodjstvo Levanteu, a konačan rezultat je u 28. minutu postavio Kala golom nakon centaršuta iz kornera.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za ekipu Levantea.

Kadiz na tabeli španskog prvenstva zauzima osmo mesto sa 24 boda, a ekipa Levantea je na 11. mestu sa dva boda manje.

Nerešen rezultat vidjen je i u drugom večerašnjem meču španske Primere, u kojem su fudbaleri Valjadolida i Elčea odigrali takodje 2:2.

Elče je vodio sa 2:0 golovima Hosana Fernandesa u 9. i 43. minutu meča.

Domaćoj ekipi je u 62. minutu poništen gol nakon pregleda VAR snimka i igranja rukom Šona Vajsmana, ali je ekipa Valjadolida do kraja ipak došla do boda golovima Mičela u 71. i Žoakina Fernandesa u 89. minutu.

Valjadolid je na 16. mestu Primere sa 19 bodova, dok se ekipa Elčea nalazi na 18. mestu sa 17 bodova.