PUKLA PETARDA U KUPU ITALIJE! Atalanta sa igračem manje eliminisala Sergejev Lacio za polufinale! VIDEO

spektakularno

Fudbaleri Atalante plasirali su se večeras u polufinale Kupa Italije nakon što su u Bergamu pobedili ekipu Lacija sa 3:2.

Atalanta je povela golom Berata Djimšitija u sedmom minutu meča, da bi gosti iz Rima preokrenuli golovima Vedata Murićija u 17. i Frančeska Ačerbija u 34. minutu.

Do kraja prvog poluvremena Atalanta dolazi do izjednačenja golom Ruslana Malinovskog u 37. minutu.

U 53. minutu meča direktan crveni karton dobio je igrač ekipe iz Bergama Hose Luis Palomino, ali je domaća ekipa ipak došla do pobede golom Alekseja Mirančuka.

Atalanta je do četvrtog gola na meču mogla da dodje sa penala, ali je Duvan Zapata promašio jedanesterac u 67. minutu.

Protivnik u polufinalu Kupa italije Atalanti će biti pobednik meča Napolija i Specije.