KUP KRALJA: Bilbao ponovo posle preokreta prošao dalje, Granada ubedljiva protiv trećeligaša! VIDEO

ŠPANIJA

Fudbaleri Atletik Bilbaa plasirali su se večeras u četvrtfinale Kupa kralja, pošto su u gostima pobedili Alkojano sa 2:1.

Alkojano je poveo golom Pabla Karbonela u 39. minutu, ali je Bilbaoo u nastavku preokrenuo rezultat. Prvo je Asier Vilalibre izjednačio na 1:1 u 53. minutu, da bi pobedu gostima doneo Injaki Vilijams u 78. minutu.

Fudbaleri Granade su obezbedili mesto u četvrtfinalu Kupa kralja pošto su u gostima pobedili Navalkarnero sa ubedljivih 6:0.

Trenutno sedma ekipa Primere nije imala problema protiv trećeligaša, a pitanje pobednika rešila je već posle prvog poluvremena.

Golovima Hermana Sančesa, Alberta Sora, Fedea i Roberta Soldada, Granada je stigla do velikih 4:0 u prvom poluvremenu, a pobedu gostujućeg tima potvrdili su Dimitri Fukije i Horhe Molina u nastavku.

Mesto u četvrtfinalu prethodno su obezbedili Barselona, Almerija, Sevilja, Viljareal, Levante i Betis.