GAĆINOVIĆ POSLE REMIJA U GORNJEM MILANOVCU: Na kraju, kada se podvuče crta moramo biti zadovoljni i ovim bodom!

konferencija

Fudbaleri Radničkog remizirali su u Gornjem Milanovcu sa ekipom Metalca rezultatom 1:1, u susretu 20. kola Superlige Srbije. Strelac za Nišlije bio je Marković u 49. minutu, dok je pogodak za Metalac postigao Katanić u 83. minutu.

Šef stručnog štaba Radničkog Vladimir Gaćinović izneo je svoje utiske nakon ovom meča:

-Bila je ovo sadržajna utakmica, a pogotovo drugo poluvreme kada su i jedni i drugi otvorili karte. Posle svega, ja se ne mogu oteti utisku da smo danas zaslužili pobedu, ali fudbal ne bi bio to što jeste kada bi bolji uvek pobeđivao. Smatram smo smo tokom većeg dela meča kontrolisali dešavanja na terenu. U prvom poluvremenu smo imali inicijativu, u drugom smo poveli na vreme, a onda smo povukli više nego što je trebalo i to nas je dovelo u situaciju da im dopustimo da stvore nekoliko šansi i na kraju da postignu gol. Čak smo u finišu mogli i da izgubimo ovu utakmicu, što bi bilo neverovatno. Na kraju, kada se podvuče crta, moramo biti zadovoljni i jednim bodom. Ovo je neugodno gostovanje, Metalac je dobar tim, a teren je bio izuzetno težak za igru- rekao je Gaćinović.