KONAČNO KOMPLETNI I KONAČNO POBEDA! Sautempton slavio prvi put posle 60 dana, Šefild sve bliži Čempionšipu!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Sautemptona pobedili su danas na gostovanju Šefild junajted sa 2:0, u meču 27. kola Premijer lige.

Gosti su poveli golom iz penala, kojeg je postigao Džejms Vord-Praus u 32. minutu, a konačan rezultat je postavio Če Adams u 49. minutu.

Sautemptonu je ovo prva pobeda u Premijer ligi posle devet utakmica, a poslednju pobedu upisali su 4. januara protiv akutelnog šampiona Liverpula.

Na tabeli Premijer lige Sautempton je na 14. mestu sa 33 boda, dok je Šefild na poslednjem mestu sa 14 bodova.