SUPERLIGA: Remi Radničkog protiv rezervnog tima Vojvodine! Iznenađenje u Užicu, Inđija u drugoj ligi

LING LONG

Fudbaleri Vojvodine i Radničkog iz Niša odigrali su danas u Novom Sadu nerešeno 0:0, u meču 35. kola Super lige Srbije.

Vojvodina je četvrta na tabeli Super lige Srbije sa 67 bodova, dok je Radnički na 12. mestu sa 44 boda.

U sledećem kolu Vojvodina gostuje Mačvi, a Radnički dočekuje Rad.

Indjija i Mačva odigrali su nerešeno 2:2.

Domaći tim je poveo golom Nebojše Bastajića u 12. minutu iz penala, da bi Branislav Knežević u 49. minutu izjednačio rezultat.

Indjiju u novo vodstvo dovodi Željko Dimitrov u 65. minutu, a bod gostima donosi drugim golom Knežević u 79. minutu.

Indjija zauzima 17. mesto sa 35 bodova i nalazi se na korak od ispadanja iz lige, a Mačva, koja je ranije ispala zauzima 19. mesto sa 22 boda.

Zlatibor je na svom terenu sa 1:0 pobedio Metalac.

Jedini gol postigao je Stefan Vukić u 24. minutu.

Metalac je osmi sa 48 bodova, dok je Zlatibor ranije ispao, i zauzima 18. mesto sa 28 bodova.